Blog > Komentarze do wpisu
Od 6 października „Big Brother 4.1” również w sobotę!
„Big Brother Show” zagości na stałe w sobotnie wieczory na antenie Czwórki już od 6 października.  O godzinie 22.00 nowe wydanie programu zapewni dużą porcję dobrej zabawy i rozrywki, o którą postarają się gwiazdy muzyczne oraz specjalni goście.

W „Big Brother Show” znajdą swoje miejsce także byli mieszkańcy domu Wielkiego Brata. Zaprezentują swoje talenty, opowiedzą o swoich doświadczeniach z domu oraz w jaki sposób udział w programie odmienił ich życie. W programie nie zabraknie również kontrowersyjnych tematów. Podczas sobotnich wieczorów przewidziane są także połączenia na żywo z mieszkańcami domu Wielkiego Brata.

„Big Brother Show” poprowadzi znany dziennikarz Maciej Rock, który znany jest m.in. z prowadzenia programu „Idol” w telewizji Polsat. Muzyczne doznania podczas pierwszego i każdego następnego wieczoru zapewni popularna gwiazda polskiej piosenki.
poniedziałek, 17 września 2007, bb4.1

Polecane wpisy

  • Pracowity piątek

    Piątek był pracowitym dniem dla mieszkańców domu. Odbył się bowiem finał zadania-konkursu tygodniowego . Dwie grupy „starych” i „nowych”

  • 11 dzień za nami

    Wczorajszy dzień minął pod znakiem przygotowań do zadania tygodniowego. Odbyła się generalna powtórka "informacji o przeciwnikach". Mieszkańczy pracuj

  • Bartek w akcji!

    Jak widać nowi uczestnicy znakomicie zaprzyjaźnili się z starą "siódemką". http://bb4.tivi.pl/Portal/VideoWatch.aspx?MediaId=15759 Czy Bartek parodiu

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: